Beykoz Doğaltaş Mermer Ustası
Buradasınız: Anasayfa / Blog
22 Ocak 2021, Cuma
BEYKOZ DOĞALTAŞ MERMER USTASI
Bekoz’da bulunan yaşam alanlarınızda yapacağınız doğal tal tasarım uygulamalarında, sektöründe uzman olan ustalarımız hizmetinizde. İstenilen mermer, kayrak, doğal taş ya da dekoratif taş uygulamasını sorunsuzca ve titizlikle yapacak olan ustalarımız sayesinde sizlerde hayallerinizdeki doğal taş tasarımını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. İç cephe kaplama, dış cephe dekorasyon, merdiven uygulamaları, bahçe peyzaj çalışmaları apartman-iş yeri-villa ve diğer bütün yaşam alanlarında sahip olunan binlerce referans sayesinde işinin ehli ustalarımız ile profesyonel bir dizayn sahip olabilirsiniz.
BEYKOZ DOĞALTAŞ MERMER USTASI

Bekoz’da bulunan yaşam alanlarınızda yapacağınız doğal tal tasarım uygulamalarında, sektöründe uzman olan ustalarımız hizmetinizde. İstenilen mermer, kayrak, doğal taş ya da dekoratif taş uygulamasını sorunsuzca ve titizlikle yapacak olan ustalarımız sayesinde sizlerde hayallerinizdeki doğal taş tasarımını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. 

İç cephe kaplama, dış cephe dekorasyon, merdiven uygulamaları, bahçe peyzaj çalışmaları apartman-iş yeri-villa ve diğer bütün yaşam alanlarında sahip olunan binlerce referans sayesinde işinin ehli ustalarımız ile profesyonel bir dizayn sahip olabilirsiniz. +90 216 479 71 74  numaralı telefon numarasını ayarak ustalarımız ile birlikte yapmak istediğiniz uygulama hakkında konuşabilir ya da Atlas Caddesi No:2/A Çavuşbaşı BEYKOZ / İSTANBUL adresimizi ziyaret ederek yaptırmak istediğiniz uygulamalar için istediğiniz doğal taşı seçebilirsiniz.

Beykoz Doğaltaş Ustaları

Beykoz Doğaltaş Ustaları

Doğal Taş Ustalarımızın Hakim Olduğu Uygulamalar

Doğaltaş Dizayn İstanbul Beykoz’da mermer, kayrak, dekoratif taş, dekoratif tuğla, mermer lavabo ürünleri ve daha bir çok ürünün farklı türevlerinin teminini sağlamaktadır. Bu sebeple her uygulamaya özgü işinin ehli ustalarımız bünyemizde barındırılmaktadır. Sadece uzman usta kadromuz değil aynı zamanda yüksek inşaat mühendisi ve mimarların desteği ile her uygulama özel olarak incelenmektedir. Ustalarımız tarafından yapılan uygulamalar temiz bir şekilde teslim edilmekte ve Doğaltaş Dizayn tarafından garanti altına alınmaktadır.

Doğaltaş Dizayn bünyesinde bulunan ustalarımız bir çok uygulamaya hakimdir. Bu uygulamaları sıralamak gerekirse;

A. MERMER UYGULAMALARI

Mermer cephe uygulamaları, mermer banyo uygulamaları, mermer basamak uygulamaları, mermer yer uygulamaları, patlatma mermer uygulamaları, fileli mermer mozaik uygulamaları, mermer havuz uygulamaları, mermer söve ve baba kaplama uygulamaları.

B. KAYRAK UYGULAMALARI

Ebatlı kayrak uygulamaları, kayrak duvar uygulamaları, kayrak basamak uygulamaları, kayrak yer uygulamaları.

C. DİĞER UYGULAMALAR

Dekoratif taş uygulamaları, barbekü ve şömine uygulamaları, süs havuzu ve şelale uygulamaları, bahçe ve peyzaj uygulamaları, mermer tezgah ve lavabo uygulamaları ve yaptırılmak istenen bütün uygulamalar dahil edilebilir.

Neden Doğaltaş Dizayn

Doğaltaş Dizayn hem ürün temini hem de uygulama yapabilen bir firmadır. Bu sebeple en uygun fiyatlar dahilinde uygulamanıza başlanır ve teslim edilir. Yapılan her uygulama garanti altına alınmakta beraber uygulama yapılacak olan alandan çıkabilecek olan her türlü malzemenin toplanması ve aynı zamanda temiz bir şekilde teslime edilmesi sağlanır. Zaman kavramı önemli olmayan şirketimizde uygulamanızın en ufak, en detay noktalarında dahi uzmanca çalışılır. Bütün bu sebeplerden dolayı İstanbul’da tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Doğaltaş mermer ustası ve diğer uygulama ustalarımızın yapmış oldukları uygulamalar için üst menüde bulunan uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın