Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

 

 

DOĞALTAŞ DİZAYN LTD. ŞTİ                                                                                                   

2004 yılında Mermer ve Doğaltaş ürünleri uygulama ve satışı ile başladığı ticaret hayatına

öncelikli olarak zamanın ötesinde yeni ürünler kullanarak müşteri memnuniyetini kazanan

detay çözümleriyle kaliteli ekibiyle ticaret hayatına devam etmektedir.

Yeni ürün ve uygulama yöntemlerinin hep takipçisi olan

Doğaltaş Dizayn, yıllar içinde ulaşmış olduğu engin tecrübesi ile

2016 yılında kültür taşı ve kültür tuğlası alanında bir dünya markası haline gelmiş

STONEWRAP ile güçlerini birleştirmiş olup sektörü yönlendirmeye devam etmektedir.

Zengin ürün yelpazesi, alanında uzman personelleri ve kaliteli uygulama hizmetleri ile

Doğaltaş Dizayn geçmişte olduğu gibi günümüzde de müşterilerine en iyi çözümleri sunmaktadır.

 

 

NELER YAPIYORUZ

Kültür Tuğlası - Kültür Taşı  Ürün çeşitleri Stonewrap Yetkili istanbul Satıcısı Olarak Mevcud Ürünleri Firmamız tarafından Temin Edilmekdedir.
Doğaltaş Dizayn LTD.ŞTİ olarak Stoklarımzıda Mevcuddur.
 
 
 
 
 
Mermer Mozaik ve Mermer Uygulama
 
 •  İstediğiniz tasarıma uygun doğaltaş uygulamaları gerçekleştirilir. 
 •  Yaşadığınız alana en uygun tasarımlar örnekleri ile birlikte sunulur.
 •  Beğenilen ya da istenen uygulamalar ham maddesinden seçilir.
 •  İstenildiği taktirde usta ve çalışma takımı oluşturulabilir.
 •  Bütün uygulamalar DOĞALTAŞ LTD. ŞTİ. garantisi altına alınır..
 
 
 
 

 

 

PROFESYONEL DİZAYN

 • İç ve dış mimaride yaratıcı tasarımlar ve öncü uygulamaları ile birlikte
 • yaşam alanınıza renk katan çalışmalar.
 • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Yüzlerce olumlu referansı ve istek odaklı çalışmaları
 • ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran misyon.
 • KAYRAK UYGULAMALARI

 

 • DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından tasarlanarak uygulaması yapılmakta kayrak taşı çalışmaları; Kayrak Yer ve Duvar Uygulamaları, Ebatlı Kayrak Uygulamaları, Kayrak Basamak Uygulamaları ve isteğe uygun olarak tasarlanan uygulamalardır.

 

 • BARBEKÜ UYGULAMALARI

 

 • DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından istenilen dizayn, renk ve çeşide göre barbekü uygulaması ve tasarımı yapılabilmektedir. Sizlerin hayal etmesi ve bu hayali sahip olunan örnekler aracılığı ile uzmanlarımıza aktarması yeterli olmaktadır.

 

 • ŞÖMİNE UYGULAMALARI
 • Hali hazırda bulunan şöminenizin tasarımını mı değiştirmek istiyorsunuz ? Ya da en son moda şömine tasarımları ile birlikte fark yaratmak mı ? O halde DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından isteğe uygun olarak üretilebilen şömine uygulamalarına sizlerde sahip olabilirsiniz.

 • DEKORATİF UYGULAMALAR
 • Dekor yaşanılan ortamın daha güzel görünebilmesini sağlayan en önemli olgudur. Sizlerde bu olguya katılıyorsanız eğer DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından tasarlanan ve bir çok planın uygulamaya dönüştürüldüğü tasarımlara sahip olabilirsiniz.

 • HAVUZ UYGULAMALARI
 • Süs havuzları ve şelaleleriniz unutulmaz tasarımlar ile buluşarak yaşadığınız ortama, doğallığınızı ve göz kamaştıran görüntüleri bir arada sevenlerine kavuşturacak. DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. isteğine uygun süs havuzu ve şelale uygulamaları ile fark yaratmanızı sağlamaktadır.

Doğaltaş Dizayn; mermer, kayrak, şömine, dekoratif taş, süs havuzları ,şelale uygulamaları yanı sıra Stonewrap kültür tuğlası, Stonewrap kültür taşı uygulamaları ile de birlikte İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de yaşam alanınıza hayalinizdeki rengi katar.

 

Sizlerde DOĞALTAŞ ailesi ile tanışmak ve yaşadığınız ortama en uygun uygulamayı ilgi çekici tasarımlarla birlikte süslemek isterseniz 

İstanbul‘da bulunan ofisimizi +90 216 479 71 74 ‘ı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Firmamız aynı zamanda STONEWRAP yetkili bayisidir. Kültür Taşı , Kültür Tuğlası, Yer Taşı satışını ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

doğaltaş uygulamaları"

DOĞALTAŞ DİZAYN UYGULAMALARI Doğaltaş Dizayn, evinizin, iş yerinizin ve yaşam alanınızın iç ve dış dekorasyonlarının yanı sıra

bahçe,  yol ve diğer istenen bütün doğaltaş uygulamaları ile 7/24 hizmet vermektedir. Başlıca yapılan Doğal taş uygulamaları;

mermer cephe ve yer uygulamaları, mermer basamak  uygulamaları, mermer havuz uygulamaları, mermer mutfak ve banyo uygulamaları,

mermer patlatma ve fileli mermer mozaik uygulamaları, mermer söve ve mermer baba kaplama uygulamaları, kayrak yer ve duvar uygulamaları,

ebatlı kayrak uygulamaları, kayrak basamak uygulamaları, dekoratif taş uygulamaları, barbekü ve şömine uygulamaları,

süs havuzu ve şelale uygulamalarıdır.  Doğaltaş Dizayn ile, yaşam alanınıza dilediğiniz tasarımı uygulamasının yaptırabilir ve uygulamanızın garanti altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

 

STONEWRAP İSTANBUL PREMİUM BAYİ Doğaltaş Dizayn İstanbul’un her noktasına kültür taşı , kültür tuğlası, yer taşı ürünlerinin  satışının yanı sıra  Stonewrap Premium  Bayi olarak aynı zamanda Stonewrap taş kaplama, tuğla kaplama, iç mekan taş dekorasyonu, dış mekan taş dekorasyonu ve yer taşı uygulamalarını da yapmaktadır. Zengin ürün çeşitlerimizi  uygulanmış bir şekilde görmek  için  mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

DOĞALTAŞ DİZAYN STONEWRAP BAYİ, TAŞIN SANATA DÖNÜŞTÜĞÜ YERDESİNİZ! Doğaltaş Dizayn'ın vizyonu ;tasarım, uyum, detay çizgisinde hassas, müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktır. Stonewrap Premium Bayiden Kültür Taşı ve Kültür Tuğlası Büyük Uygulama İndirimi

Kültür taşı ve Kültür tuğlası uygulamalarında Büyük İndirim Doğaltaş Dizayn'da! En Uygun Fiyat Bilgisi ve Uygulama Teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

istatistikler
Firmamız Tarafından Yapılan Faliyetlerimizin Analizi istatistikler
Olumlu Geri Dönüş %95
Tasarım Ekibi %85
Zamanında Teslimat %98
Ürün çeşitleri %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın