Doğaltaş Dizayn Çalışmaları
Buradasınız: Anasayfa / Doğaltaş Dizayn Çalışmaları
Doğaltaş Dizayn Çalışmaları
Doğaltaş Dizayn 2003 yılından bugüne, profesyonel tasarımlar ve hayalleri süsleyen uygulamaları taş, mermer, kayrak ve diğer doğal taşlar ile birlikte sizlere sunmaktadır. Çalışmalarımızda;
ŞÖMİNE UYGULAMALARI
Hali hazırda bulunan şöminenizin tasarımını mı değiştirmek istiyorsunuz ? Ya da en son moda şömine tasarımları ile birlikte fark yaratmak mı ? O halde DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından isteğe uygun olarak üretilebilen şömine uygulamalarına sizlerde sahip olabilirsiniz.
BARBEKÜ UYGULAMALARI
DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından istenilen dizayn, renk ve çeşide göre barbekü uygulaması ve tasarımı yapılabilmektedir. Sizlerin hayal etmesi ve bu hayali sahip olunan örnekler aracılığı ile uzmanlarımıza aktarması yeterli olmaktadır.
MERMER UYGULAMALARI
DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. ile birlikte Mermer Cephe ve Yer Uygulamaları, Mermer Basamak Uygulamaları, Mermer Havuz Uygulamaları, Mermer Mutfak ve Banyo Tezgahları, Mermer Patlatma ve Fileli Mermer Mozaik Uygulamaları, Mermer Söve ve Mermer Baba Kaplama Uygulamaları isteğinize uygun olarak geliştirilmekte olan bütün uygulamalar yapılabilmektedir.
KAYRAK UYGULAMALARI
DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından tasarlanarak uygulaması yapılmakta kayrak taşı çalışmaları; Kayrak Yer ve Duvar Uygulamaları, Ebatlı Kayrak Uygulamaları, Kayrak Basamak Uygulamaları ve isteğe uygun olarak tasarlanan uygulamalardır.
DEKORATİF UYGULAMALAR
Dekor yaşanılan ortamın daha güzel görünebilmesini sağlayan en önemli olgudur. Sizlerde bu olguya katılıyorsanız eğer DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. tarafından tasarlanan ve bir çok planın uygulamaya dönüştürüldüğü tasarımlara sahip olabilirsiniz.
HAVUZ UYGULAMALARI
Süs havuzları ve şelaleleriniz unutulmaz tasarımlar ile buluşarak yaşadığınız ortama, doğallığınızı ve göz kamaştıran görüntüleri bir arada sevenlerine kavuşturacak. DOĞALTAŞ DİZAYN LTD.ŞTİ. isteğine uygun süs havuzu ve şelale uygulamaları ile fark yaratmanızı sağlamaktadır.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın