İstanbul Un En İyi Doğaltaş Firması
Buradasınız: Anasayfa / Blog
24 Ocak 2021, Pazar
İSTANBUL UN EN İYİ DOĞALTAŞ FİRMASI
İstanbul’da doğal taş uygulamaları denilince ilk akla gelen isimlerin başında Doğaltaş Dizayn gelmektedir. Gerek sınırsız ürün temini gerekse de profesyonel doğal taş uygulamaları ile her daim hizmetinizdedir. Mermer, kayrak, dekoratif taş ve diğer doğal taş uygulamaları ile yaşam alanlarında binlerce profesyonel tasarıma imza atmıştır. Doğaltaş Dizayn her uygulamasında temizlik, titizlik, profesyonellik ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu sebeple yapılan her uygulama sonrasında ortaya çıkarılan çalışma sizlerin beğenisine
İSTANBUL UN EN İYİ DOĞALTAŞ FİRMASI

İstanbul’da doğal taş uygulamaları denilince ilk akla gelen isimlerin başında Doğaltaş Dizayn gelmektedir. Gerek sınırsız ürün temini gerekse de profesyonel doğal taş uygulamaları ile her daim hizmetinizdedir. Mermer, kayrak, dekoratif taş ve diğer doğal taş uygulamaları ile yaşam alanlarında binlerce profesyonel tasarıma imza atmıştır. 

Doğaltaş Dizayn her uygulamasında temizlik, titizlik, profesyonellik ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu sebeple yapılan her uygulama sonrasında ortaya çıkarılan çalışma sizlerin beğenisine sunulur ve ardından garanti altına alınır. Tasarım, uyum ve detay çizgisinde istenilen her uygulama gerçeğe dönüştürülür. Doğaltaş Dizayn uzman doğal taş ustaları, yüksek inşaat mühendisi ve mimarları ile birlikte sorunsuz bir hizmet alabilmeniz ve gerçek kaliteyi yaşam alanlarınızda görebilmeniz için çalışmaktadır.

İstanbul’un En İyi Doğal Taş Firması

Gerçeğe dönüştürmüş olduğu binlerce olumlu referansı ile İstanbul’un en iyi doğal taş firması unvanı müşterileri tarafından verilmiştir. Kaliteli ve en uygun fiyatlarda hizmetlerinin yanı sıra müşteri ilişkileri ve estetik tasarımları sayesinde daima sizleri memnuniyeti için çalışmaktadır.

istanbul-dogal-taslar

Doğaltaş Dizayn İç Dekorasyon

Doğaltaş Dizayn Tarafından Temin Edilebilen Ürünler

Doğaltaş Dizayn tarafından aynı iş günü içerisinde temin edilebilen ürünler dekoratif tuğla ürünleri, dekoratif taş ürünleri, filesiz patlatma ürünler, mermer mozaik ürünleri, mermer lavabo ürünleri, set döşeme ürünleri, mermer ve kayrak taşının bütün türev ürünleri olarak sıralanabilir. Hemen sayfamızın üst kısmında bulunan ürünler menüsünden temin edebileceğiniz ürünlerin bir kısmını inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Atlas Caddesi No:2/A Çavuşbaşı BEYKOZ / İSTANBUL adresinde bulunan merkez ofisimizden istediğiniz ürünü inceleyebilir ve alabilir, dilerseniz de lojistik hizmetlerinin Doğaltaş Dizayn tarafından karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Doğaltaş Dizayn Tarafından Yapılan Uygulamalar

Doğaltaş Dizayn başta iç ve dış dekorasyonlar olmak üzere yaşam alanlarınızda istenilen her uygulamayı tasarlayabilmektedir. Mermer, kayrak ve dekoratif taşların farklı boyutlarda ve şekillerde kesilmesi ise farklı tasarımlarda uygulamalar yapılabilmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen uygulamaları ise aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

1. Mermer Uygulamaları

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de, yaşam alanlarında en çok kullanılan uygulama ürünü mermerdir. Hem dayanıklılığı hem de farklı çeşitleri ile sahip olduğu mükemmel görüntüsü sayesinde tercih edilmektedir. Doğaltaş Dizayn tarafından tasarlanabilen mermer uygulaması çeşitleri;

Mermer cephe, mermer banyo, mermer mutfak, mermer merdiven, mermer yer, patlatma mermer, fileli mermer mozaik, mermer havuz, mermer baba kaplama, mermer söve ve mermerin kullanılabileceği bütün diğer uygulamalar olarak sınıflandırılabilir.

2. Kayrak Uygulamaları

Mermerden sonra en çok tercih edilen uygulama taşı ise kayraktır. Gerek yalıtım özelliğinin olması gerekse de cephelerde ve bahçeler mükemmel tasarımlarla bir araya getirilmesi tercih edilme sebepleri arasındadır. Ebatlı kayrak, kayrak duvar, kayrak basamak ve kayrak yer uygulamaları olarak 4 sınıfa ayrılabilir. Bununla birlikte bahçe yolları, bahçede taşlarla yapılan peyzaj çalışmalarında da çok kullanılan bir taştır.

3. Diğer Doğal Taş Uygulamaları

Aslında doğal taş uygulamalarının %80’lik kısmını mermer ve kayrak taşı ile yapılan uygulamalar oluşturmaktadır. Ancak dekoratif taşlar, dekoratif tuğlalar ve diğer doğal taşlar ile birlikte barbekü, şömine, süs havuzu, şelale ve dekoratif taş uygulamaları da oldukça fazla sayıda tercih edilmektedir.

İstanbul Doğaltaş Dizayn ürünleri ve uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için +90 216 479 71 74 telefon numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

http://www.dogaltasdizayn.com/

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın